Rekolekcje zamknięte

UZDROWIENIE MIĘDZYPOKOLENIOWE
W naszych rodzinach często zauważamy istniejące już od wielu pokoleń pewne choroby, nałogi, grzeszne nawyki i wiele innych niekorzystnych dla naszego życia i życia naszych bliskich, negatywnych wpływów pokoleniowych. W czasie rekolekcji, które oparte są na historii:
•       Rodziny Patriarchów: Abrahama, Izaaka i Jakuba
•       Rodziny Dawida
•       Rodziny Achaba,
poznając ich życie, problemy i grzechy, będziemy  starać się odkrywać nasze własne problemy pokoleniowe i modlić się o ich uzdrowienie.
W czasie rekolekcji będziemy przepraszać Pana Boga za nasze grzechy i grzechy naszych przodków a na zakończenie rekolekcji odbędzie się modlitwa zanoszona do Boga o uzdrowienie międzypokoleniowe.
Na rekolekcje zabieramy ze sobą Pismo święte Starego i Nowego Testamentu, zeszyt 32 kartkowy i długopis.

BŁOGOSŁAWOEŃSTWO I PRZEKLEŃSTWO       

Wiele osób spostrzega w swoim życiu, czy w życiu swoich bliskich istnienie niewidzialnych sił, które uniemożliwiają im doświadczenia pełni życia. Często te niewidzialne siły niosą ze sobą smutek, przygnębienie, niepowodzenie w życiu osobistym i zawodowym, powodują pewne choroby, z których nie można się wyleczyć a także SA przyczyną różnego rodzaju nieszczęść.
Opierając się na przekleństwach i błogosławieństwach zawartych w Starym i Nowym Testamencie będziemy starali się odkryć nasze własne przekleństwa.
Przez modlitwę przecięcia będziemy prosić Boga, aby nas raz na zawsze od nich uwolnił.
Na rekolekcje zabieramy ze sobą Pismo święte Starego i Nowego Testamentu, zeszyt 32 kartkowy i długopis.

DOŚWIADCZENIE DUCHA ŚWIĘTEGO
        Rekolekcje mają nam pomóc otworzyć się na działanie Ducha Świętego i doświadczać Jego obecności w codziennym życiu. W tym celu będziemy poznawać Trzecia Osobę Trójcy Świętej opierając się na tekstach z Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu, otwierać się na dary i charyzmaty Ducha Świętego oraz uczyć się nimi posługiwać w naszym codziennym życiu.
W czasie rekolekcji odbędzie się modlitwa o nowe wylanie Ducha Świętego i otwarcie się na Jego dary i charyzmaty.
W czasie rekolekcji potrzebne jest Pismo święte Starego i Nowego Testamentu, zeszyt 32 kartkowy i długopis.

PRZEBACZENIE
W oparciu o rozważanie słowa Bożego na temat życia Józefa Egipskiego i relacji Dawida z Saulem będziemy  odkrywać na czym polega prawdziwe przebaczenie i jak go doświadczyć w swoim osobistym życiu, aby później móc go ofiarować innym.
Podczas rekolekcji będzie prowadzona modlitwa przeproszenia Boga za brak przebaczenia, za grzechy nienawiści oraz grzech przeciwko miłości Boga i bliźniego.
Na zakończenie rekolekcji odbędzie się modlitwa o łaskę przebaczenia: Bogu, sobie i bliźnim.
W czasie rekolekcji potrzebne jest Pismo święte Starego i Nowego Testamentu, zeszyt 32 kartkowy i długopis.

UWOLNIENIE
W oparciu o historię wyjścia z niewoli Egipskiej Narodu Wybranego oraz jego wędrówki przez pustynię do Ziemi Obiecanej, będziemy poznawali to, co zniewala człowieka a także to, co stoi na drodze do jego uwolnienia.
Podczas rekolekcji będzie prowadzona modlitwa wyrzeczenia się zła, przeproszenia Boga za grzechy oraz modlitwa o uwolnienie.
W czasie rekolekcji potrzebne jest Pismo święte Starego i Nowego Testamentu, zeszyt 32 kartkowy i długopis.

UZDROWIENIE DUCHA, DUSZY I CIAŁA
W oparciu o teksty ewangeliczne takie jak: uzdrowienie trędowatego, uzdrowienie niewidomego pod Jerychem, uzdrowienie nad sadzawką Betesda, wskrzeszenie Łazarza oraz inne, będziemy odkrywać drogi prowadzące do uzdrowienia ducha, duszy i ciała i prosić Boga, aby mocą rozważanego słowa dotykał chore miejsca, leczył je i uzdrawiał.
Podczas rekolekcji będzie prowadzona modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie ducha, duszy i ciała.
W czasie rekolekcji potrzebne jest Pismo święte Starego i Nowego Testamentu, zeszyt 32 kartkowy i długopis. 

Spotkanie z Chrystusem uzdrowieniem i przemianą życia

Pan Jezus spotykał się z różnymi ludźmi. Ewangelie, to historie spotkań. Kto przeżył spotkanie z Chrystusem stał się innym człowiekiem. Jego życie nabierało zdrowia, blasku, sensu. Tak też jest dziś. Pan chce się z nami spotkać, by dawać nam prawdziwe życie, leczyć nasze choroby i słabości, poznać i zrozumieć sens tego, co w nas i wokół nas.
Wypalenie w życiu zawodowym, duchowym i emocjonalnym
OpisŻycie ludzkie nie jest prostą, ciągłą linią wznoszącą się ku górze. Na lini życia pojawiają się załamania, wzloty i upadki. Przychodzą trudności i kryzysy którch sens jest trudny do pojęcia. Pojawia się zwykłe zmęczenie życiem, nie znajdujemy sił, by iść dalej, by pracować, kochać, modlić sie. Często takie okresy nazywamy wypaleniem. Warto sobie uświadomic, że taki czas może także pogłębić nasze życie i pozytywnie wpłynąć na nasz rozwój. Dużo zależy od nas.
Joomla templates by a4joomla